CZARNOGÓRA- DOBRA VODA
10 dni
Opis:

 DOBRA VODA jej okolice słyną przede wszystkim z licznych plaż, takich jak plaża Sutomorska, Crvena Plaza czy Perłowa Plaża. W najbliższej okolicy hotelu znajduje się plaża oraz malownicza promenada. Panują tu doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych (m.in. surfing, nurkowanie) oraz jazdy na rowerze i spacerów. Miłośnicy wspinaczki mogą wybrać się wyznaczonymi trasami na pobliskie masywy górskie.
Goście obiektu zachwyceni będą również obecnością licznych knajpek, kawiarni oraz beach barów.
W okolicy znajdują się kluby z muzyką, dyskoteki i kasyna.

Zakwaterowanie:

 HOTEL „S. MUJANOVIĆ” jest położony 5 minut spacerem od plaży. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bar i restauracja. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor. Niektóre z nich dysponują tarasem lub balkonem. Pokoje obejmują łazienkę.

Wyżywienie:

 Wyżywienie: śniadanie - w formie bufetu, jednodaniowy lunch , kolacja- zupa + danie głÓwne+ deser ,

Cena obejmuje:

transport autokarem lux ( klimatyzacja, DVD, WC, barek), 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, dyskoteki, opieka pilota i rezydenta na miejscu, ubezpieczenie NNW i KL, taksa klimatyczna, suchy prowiant na drogę powrotną,

Cena nie obejmuje:

 STARY BAR + STARA OLIWKA
Zwiedzanie ruin starego miasta Bar położonego na zboczach gór Rumia, oraz
możliwość zobaczenia najstarszego drzewa oliwnego na Bałkanach i jednego z 3
najstarszych na świecie: Stara Maslina, licząca sobie ponad 2000 lat.
MONTENEGRO TOUR: Wycieczka autokarowa+ stateczkiem- W programie wycieczki
zwiedzanie perły Czarnogóry znajdującej się na liście UNESCO- Kotoru-
urokliwego miasteczka, składającego się z wielu małych placyków połączonych wąskimi uliczkami. Dalej przejazd do Perastu- pięknego barokowego miasteczka
leżącego nad samą Boką Kotorską. Stamtąd wypływamy stateczkiem na wyspę
Matka Boska Na Skale- Gospa Od Škrpiela, na której zwiedzamy Muzeum Morskie.Zwiedzanie Budwy- najstarszego miasta Czarnogóry i zarazem największego kurortu. Powrót w godzinach popołudniowych.