WCZASY CHORWACJA DRVENIK
10 DNI
Opis:

 Drvenik jeden z kurortów Makarskiej Riwiery. Oddalony od Makarskiej około 10 km.
Znajduje się tutaj mały port, z którego wypływają promy na wyspę Hvar i w sezonie letnim na wyspę Korčula. Idealne miejsce na odpoczynek z dala od gwaru i zgiełku miejskiego. W Drveniku jest szeroka, zacieniona drzewami piniowymi żwirkowa plaża.

Zakwaterowanie:

 KOMPLEKS MARTINA *** - w małej miejscowości Drvenik - Gorna Zatoka, ok. 50 m od morza z piękną żwirkową plażą. Kompleks składa się z trzech budynków sąsiadujących ze sobą, dysponuje miejscami noclegowymi, w których może być zakwaterowanych łącznie 60-70 osób. Na parterze głównego budynku usytuowana jest restauracja wraz z tarasem, mieszcząca ok. 45-50 osób.
POKOJE – apartamenty 2, 3, 4, 5 i 6- osobowe, z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, łazienką i TV. Wszystkie posiadają balkon lub taras.

Wyżywienie:

 Wyżywienie: śniadanie serwowane , obiad- zupa + danie główne + deser, kolacja jednodaniowa .Woda do obiadu i do kolacji.

Program turystyczny:

CENA ZAWIERA:  transport autokarem lux ( klimatyzacja, DWD, WC, barek), 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, opieka pilota i rezydenta na miejscu, ubezpieczenie NNW i KL, taksa klimatyczna, suchy prowiant na drogę powrotną,wycieczka do Makarskiej ( spacer do starego rynku – Katedra, Pomnik Andrija Kačić Miočić, Klasztor franciszkański z XVI w. )

Terminy:

Ł

Wycieczki fakultatywne:

 wycieczki fakultatywne: 60 EURO DUBROWNIK/ SPLIT/ TROGIR
( cena pakietu wycieczek zawiera: przewodnika lokalnego, bilety wstępów-Katedra Św. Duje w Slicie, Katedra Św. Wawrzyńca w Trogirze),

Informacje dodatkowe:

 W drodze do Drvenika możliwość zwiedzania Jezior Plitvickich ( Najbardziej malowniczy i urokliwy Park Narodowy w Chorwacji, w 1979 r. wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Położony w głębokiej dolinie, wśród wysokich, porośniętych lasem skał. Kompleks 16 jezior, potoczków i źródeł tworzących wodne kaskady i wodospady połączonych drewnianymi, spacerowymi mostkami unoszącymi się tuż nad wodą.) - koszt ok . 100 HRK ( ok. 15 Euro)