WŁOCHY VAL DI SOLE PEJO
7 noclegów
Opis:

Val di Sole – Dolina Słońca położona 60 km na południowy zachód od Bolzano. Tereny narciarskie koncentrują się w dwóch głównych ośrodkach Folgarida, Marilleva, Madonna di Campiglio, Passo Tonale, Ponte di Legno, oraz mniejszych – Pejo, Pinzolo

SEZON NARCIARSKI: grudzień – kwiecień

TERENY NARCIARSKIE: 900 – 3016 m n.p.m.

DŁUGOŚĆ TRAS ZJAZDOWYCH: 380 km

PRZEPUSTOWOŚĆ WYCIĄGÓW: 114.000 os/godz

TRASY SZTUCZNIE NAŚNIEŻANE: 145 km

TRASY: trudne – 42 km, średnie – 137 km, łatwe- 81 km

 

Zakwaterowanie:

 Rezydencja Alice w Pejo/Cogolo, (www.appartamentialice.it), 200 m od przystanku skibusu, nowe bardzo dobrze wyposażone apartamenty (bez łóżek piętrowych)

trilo dla 4/6osób - dwie sypialnie 2 os. z niezależnym wejściem z przedpokoju, pokój dzienny/salon z aneksem kuchennym z możliwością zakwaterowania 2 os., łazienka.

bilo dla 2/4 osób - sypialnia 2 os., pokój dzienny/salon z aneksem kuchennym z możliwością zakwaterowania 2 os., łazienka.

Cena obejmuje:

7 noclegów w apartamentach, przejazd autokarem z Katowic ( klimatyzacja, barek, video WC ), ubezpieczenie KL do wys. 30 000 $ i NNW do wys . 7000 PLN, opiekę rezydenta/pilota, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje) kuchnia polska, dowóz autokarem na st

Cena nie obejmuje:

Karnetu narciarskiego , sprzątania końcowego, ręczników .

Terminy:
     

                                        

Informacje dodatkowe:

Do autokaru można zabrać 1 duży bagaż (do 20kg), 1 podręczny (do 5kg), 1 parę nart lub deskę snowbordową. Nie zabieramy zgrzewek z napojami.

kaucja za apartament w wys.150 euro wpłacana przed zakwaterowaniem jest zwracana po zakończeniu pobytu i posprzątaniu apartamentów.

konieczność zabrania ręczników w które apartamenty nie są wyposażone

karnety można wykupić na miejscu:

indywidualnie w kasach wyciągów

za pośrednictwem biura na warunkach przedstawionych przez pilota/rezydenta.

dojazdy autokarem na stoki narciarskie organizowane są tak aby maksymalnie wykorzystać czas pracy wyciągów (wyjazd ok. 8.30, powrót ok. 17.00), uczestnicy mogą również korzystać ze skibusów wg własnego programu.

Dla grup zorganizowanych (pow. 40 os.) możliwość przygotowania indywidualnego programu

Ubezpieczenie nie obejmuje zachorowań wynikłych z chorób przewlekłych oraz wypadków narciarskich pod wpływem alkoholu i poza trasami narciarskimi