WŁOCHY RZYM-WATYKAN-ASYŻ- ORVIETO-RIWIERA ADRIATYCKA-WENECJA
7 DNI
Program turystyczny:

1 dzień

Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przejazd tranzytem przez Czechy i Austrię.

2 dzień

Przejazd przez Alpy i Włochy. Przyjazd w godzinach popołudniowych w okolice Rzymu– zakwaterowanie w hotelu , czas wolny, obiadokolacja, nocleg.
3 dzień

po śniadaniu przejazd do WATYKANU – grób Ojca Świętego Jana Pawła II. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra . Muzea Watykańskie, czas wolny. Powrót do Fiuggi , obiadokolacja , zwiedzanie Fiuggi. nocleg

4 dzień

po śniadaniu wyjazd do Rzymu - Rzym starożytny : Koloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki , Rzym barokowy słynne place i fontanny Rzymu: PIAZZA NAVONA z Fontanną Czterech Rzek, PANTEON, FONTANNA DI TREVI, PLAC HISZPAŃSKI i SCHODY HISZPAŃSKIE. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

5 dzień

po sniadaniu wyjazd do starożytnego miasta Etrusków - ORVIETO. Spacer główną aleją do Piazza Duomo, zwiedzanie katedry, jednej z najwspanialszych budowli gotyckich we Włoszech z przepiękną fasadą i freskami. Przejazd do Asyżu - w programie bazylika Św. Klary i Św. Franciszka, spacer po mieście.Przejazd na nocleg na Riwierę Adriatycką / okolice Rimini/, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień

po śniadaniu wyjazd do Wenecji – przeprawa do Placu Św. Marka- Plac Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto .Po południu wyjazd w kierunku granicy włosko- austriackiej, przejazd przez Austrię

7 dzień

Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych

Cena obejmuje:

3 noclegi w hotelu w okolicach Rzymu, 3 śniadania, 3 obiadokolacje
1 nocleg Riwiera Adriatycka / hotel *** śniadanie, obiadokolacja
transport autokarem wysokopokładowym
pilot- przewodnik
ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje:

Wenecja – 15 Euro
Rzym – ok. 50  Euro