WŁOCHY RZYM-WATYKAN-ASYŻ- ORVIETO-RIWIERA ADRIATYCKA-WENECJA
6 dni
Program turystyczny:

1 dzień
Wyjazd w godzinach dopołudniowych. Przejazd tranzytem przez Czechy i Austrię. Przejazd przez Alpy

2 dzień
W godzinach rannych przyjazd do WATYKANU – grób Ojca Świętego Jana Pawła II. Zwiedzanie Bazyliki Św. Piotra . Muzea Watykańskie, czas wolny. Przejazd w okolice Rzymu na obiadokolacje i nocleg.

3 dzień

po śniadaniu wyjazd do Rzymu - Rzym starożytny : Koloseum, Forum Romanum, Plac Wenecki , Rzym barokowy słynne place i fontanny Rzymu: PIAZZA NAVONA z Fontanną Czterech Rzek, PANTEON, FONTANNA DI TREVI, PLAC HISZPAŃSKI i SCHODY HISZPAŃSKIE. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień

po sniadaniu wyjazd do starożytnego miasta Etrusków - ORVIETO. Spacer główną aleją do Piazza Duomo, zwiedzanie katedry, jednej z najwspanialszych budowli gotyckich we Włoszech z przepiękną fasadą i freskami. Przejazd do Asyżu - w programie bazylika Św. Klary i Św. Franciszka, spacer po mieście.Przejazd na nocleg na Riwierę Adriatycką / okolice Rimini/, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień

po śniadaniu wyjazd do Wenecji – przeprawa do Placu Św. Marka- Plac Św. Marka, Pałac Dożów, Most Westchnień, Most Rialto .Po południu wyjazd w kierunku granicy włosko- austriackiej, przejazd przez Austrię

6 dzień

Przyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

Cena obejmuje:

2 noclegi w hotelu w okolicach Rzymu, 3 śniadania, 3 obiadokolacje

1 nocleg Riwiera Adriatycka / hotel *** śniadanie, obiadokolacja

transport autokarem wysokopokładowym

pilot- przewodnik

ubezpieczenie KL i NNW

Cena nie obejmuje:

Ceny wstępów dodatkowo płatne:

Wenecja – 15 Euro

Rzym – ok. 50 Euro