NIEMCY BERLIN Z TROPIKALNĄ WYSPĄ
3 dni
Opis:

TROPIKALNA WYSPA (Tropikal Islands) - największy tropikalny park rozrywki i wypoczynku w Europie. Fascynująca kraina tropików pod dachem z prawdziwą plażą nad wodą, lasem tropikalnym oraz oryginalnymi budowlami z krajów ze strefy międzyzwrotnikowej. To cały dzień zabawy, radości i relaksu dla całej rodziny, dzień urlopu na tropikalnej wyspie. Mnóstwo atrakcji, dla młodszych i starszych, zapewnia rozrywkę prawie 24 godziny na dobę. Temperatura w ciągu dnia w Tropical Islands to 25°C w cieniu, woda w Morzu Południowym ma 28°C, w lagunie Bali 31°C.

Program turystyczny:

1 dzień: W godzinach południowych wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd przez Polskę w kierunku granicy polsko-niemieckiej. Przyjazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

2 dzień: Po śniadaniu przejazd do Berlina, zwiedzanie miasta m.in: Reichstagu,oglądanie fragmentów muru oraz Bramy Brandenburskiej, spacer aleją Unter den Linden, oglądanie Uniwersytetu Humboldta, Niemieckiej Opery Państwowej, przejście do wieży telewizyjnej i Alexanderplatz. Zwiedzanie barokowej katedry św. Jadwigi, Pałacu Republiki oraz Czerwonego Ratusza. Czas wolny, powrót na nocleg i obiadokolację do hotelu.

3 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie, i wyjazd do Krausnick. Całodzienny pobyt na Tropikalnej Wyspie. Las tropikalny, błękitne morze, laguny, piaszczyste plaże. Warto zobaczyć egzotyczne parki i ogrody z orchideami, domki typowe dla Tajlandii, Bali, Borneo, Polinezji, Amazonii i Kongo. Idealny klimat panujący przez cały rok gwarantuje świetne samopoczucie. W godzinach wieczornych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do kraju w godzinach nocnych

Cena obejmuje:

przejazd autokarem

opieka pilota- przewodnika

ubezpieczenie NW i KL

2 noclegi z wyżywieniem

wstęp do Tropicany

Informacje dodatkowe:

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

W co się ubrać? Należy zabrać ubranie dostosowane do pory letniej (ok. 25°C temperatury powietrza), sprawdza się w lesie tropikalnym i wiosce tropikalnej oraz lekkie obuwie lub sandały. Odpowiedni strój należy też zabrać w wypadku wieczornej kolacji lub do uprawiania sportu. Stroje kąpielowe można nosić tylko na plaży. Co należy zabrać? Polecamy stroje kąpielowe i ręczniki, rzeczy na przebranie, piłki, okulary do nurkowania, płetwy itd., okulary przeciwsłoneczne, aparat fotograficzny. Praktyczniej kilka mniejszych toreb niż jedną ogromną.

Nie wolno wnosić produktów żywnościowych na teren obiektu.