PIELGRZYMKA MEDJUGORJE
6 dni
Program turystyczny:

1 dzień:

Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przejazd przez Czechy, Austrię, przekroczenie granicy słoweńsko - chorwackiej. Nocny przejazd.

2 dzień:

W godzinach porannych przyjazd do PLITWICKIEGO PARKU - jednego z najstarszych i największych w Chorwacji, z unikalnym, kaskadowym układem błękitnych jezior - spacer po parku oraz przejażdżka łodziami lub przejazd bezpośrednio nad Adriatyk - zakwaterowanie w hotelu, czas wolny; obiadokolacja, nocleg.

3 dzień:

Po śniadaniu przejazd do stolicy Dalmacji SPLITU - zwiedzanie miasta m.in.: ruiny PAŁACU DIOKLECJANA, KATEDRA ŚW. DUJA oraz gotycki STARY RATUSZ. Przyjazd do hotelu na obiadokolację i nocleg.

4 dzień:

Po śniadaniu przejazd Do Sanktuarium Matki Bożej Makarskiej - Msza Św, spacer po Makarskiej lub wypoczynek nad morzem. Po południu przejazd do Medjugorje na obiadokolację i nocleg.

5 dzień:

Śniadanie. Pobyt w Medjugorje - miejscu objawień Matki Bożej Królowej Pokoju, ważnego centrum pielgrzymkowego Bośni; udział w nabożeństwie, Droga Krzyżowa na Kierieżewać, wieczorem obiadokolacja i nocleg. Możliwość zorganizowania wieczoru przy gitarze i z piosenką Maryjną w centrum pielgrzymkowym.

6 dzień:

Śniadanie. Udział we Mszy Św, różaniec i wyjście na Górę Objawień. Po południu wyjazd w kierunku Polski. Jazda non stop.

7 dzień:

Powrót do kraju w godzinach wieczornych.

Cena obejmuje:

przejazd autokarem (klimatyzacja, toaleta, barek, video);

* 4 noclegi (pokoje 2,3, 4 os. z łazienkami);

* 4 śniadania i 4 obiadokolacje;

* opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem;

(za dodatkową opłatą można wynająć prz

Cena nie obejmuje:

Na wstępy należy przeznaczyć około 25 EUR.