OBÓZ MŁODZIEŻOWY WŁOCHY CESENATICO
12 dni
Opis:

obiekt przy samej plaży

 

Długie piaszczyste plaże, ciepłe morze, a wieczorami liczne atrakcje pozostaną na długo w pamięci

odwiedzających miejscowość Cesenatico.

Zakwaterowanie:

Kompleks Międzynarodowego Ośrodka Wypoczynkowego w Cesenatico położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży, składa się z trzech budynków La Perla, Bellelli oraz Blu Mare. Zlokalizowany w sąsiedztwie Parku Wodnego Atlantica, zaledwie 500 metrów od zabytkowego i rozrywkowego centrum miasta, otoczony ogrodem o pow. 10.000 m2, z których 4.000 m2 to piaszczysta plaża. Pokoje 4, 5, 6-osobowe z łazienkami. W kompleksie ośrodka: siłownia, profesjonalne boisko do koszykówki, cztery boiska do siatkówki plażowej i kometki, kort tenisowy, boisko do piłki nożnej. Ponadto: świetlica, stoły do tenisa, huśtawki oraz gabinet, gdzie dyżuruje pielęgniarka. Na prywatnej plaży ośrodka zapewniona jest opieka ratownika oraz bezpłatne parasole i leżaki dla każdego uczestnika. Pobyt na plaży uprzyjemnia muzyka.

Wyżywienie:

Całodzienne (3 posiłki + deser, kuchnia włoska). Obiad i kolacja składają się z dwóch dań. Pierwszy posiłek: obiad w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu

Program turystyczny:

Program turystyczny obejmuje zwiedzanie zabytków Cesenatico, m.in.: urokliwego portu rybackiego zaprojektowanego przez Leonarda da Vinci ze skansenem łodzi żaglowych. W drodze powrotnej do kraju zwiedzanie Wenecji: rejs statkiem, spacer trasą turystyczną do Mostu Rialto, Plac i Bazylika św. Marka, Most Westchnień (obowiązkowa dopłata za rejs statkiem i wjazd do miasta - 15 EUR).

Cena obejmuje:

transport autokarem lux/ video, klimatyzacja,, WC/

9 noclegów

3 posiłki + deser

opieka pilota

ubezpieczenie KL i NNW

opłata klimatyczna

wycieczka do SAN MARINO

Cena nie obejmuje:

WYKAZ WYCIECZEK FAKULTATYWNYCH.

RZYM 59€/os. ( autokar + kolacja)

ASYZ 38€/os. (autokar )

FLORENCJA 42€/os. ( autokar )

MIRABILANDIA – park rozrywki 34€/os. (wstęp + autokar )

ITALIA W MINIATURZE 28€/os. ( wstęp + autokar)

ATLANTICA / park wodny/ 15€/os.

REJS STATKIEM + DELFINARIUM 32€/os.